Víte, na co se používá reflexní vesta? Pokud tohle ještě nevíte, tak já vám to tak trošku ve zkratce vysvětlím. A reflexní vesta s potiskem je taková, že pokud třeba pracujete například v noci a chtěli byste také to, že budete lépe vidět, tak pro vás bude nejvíce ideální reflexní vesta s potiskem. Myslím si, že opravdu hodně lidí zná reflexní vesty s potiskem. A například, když jsem byla ještě malé dítě a chodila jsem do školky, tak si ještě živě pamatuji, že my jako malé děti ve školce, když jsme šly ven na procházku, tak jsme vždycky musely mít reflexní vesty anebo bychom také museli mít nějaké reflexní pásky.

Znáte tyto vesty?

A vůbec by nevadilo, když třeba bylo pěkné počasí. Proto si myslím, že když lidé si vezmou různé reflexní vesty s potiskem, tak samozřejmě neudělají chybu. A myslím si, že je to snad už i povinnost, aby třeba večer ve tmě nosili lidé různé reflexní vlastně s potiskem anebo jiné reflexní oblečení anebo pásky. Věřte mi, že pokud vás třeba potom srazí auto někde ve tmě, když nebudete mít nic reflexního, tak možná z toho budete také měly veliký problém, protože už je v dnešní době uzákoněno, že lidé musejí mít na sobě nějaký reflexní prvek, aby šli ve tmě vidět. Tohle dokonce mají povinné i kola anebo koloběžky.

Reflexní prvky.

I když tam máte světla, která samozřejmě večer zapnete, tak prý tam musíte mít také jeden reflexní prvek. A podle mě je tohle jenom dobré. Protože si vemte, kdyby lidé někde byli a šli potmě domů, tak by pro ně bylo opravdu hodně nebezpečné, kdyby třeba vůbec nebyly vidět. Říká se, že člověk, když nemá nic reflexního, tak jde vidět v noci na deset metrů, pokud má například reflexní vestu, tak jde člověk vidět už i na padesát metrů. A věřte mi, že to je opravdu veliký rozdíl. Je to snad čtyřnásobně veliký rozdíl, takže já sama jsem si řekla, že kdybych někam šla ve tmě, vezmu si určitě nějakou reklamu reflexní vestu s potiskem. Navíc to také přijde vhod, když třeba máte malé děti a děti nemají vestu, tak si vezmete alespoň vy a vaše dítě chytnete pečlivě za ruku.