I když jsem ještě před pěti lety pracovala na poště, tak jsme tam měli opravdu hodně zboží. Měli jsme tam nejenom obalový materiál, a tak je výplňový materiál, ale také různé obálky a byly to různé obálky, které měly různou velikost a také různý materiál. Řekla jsem si, že kdybych potom nepracovala na poště, že bych chtěla ale pracovat také v nějakém podobném odvětví. Mě by bavilo pracovat zase hlavně poště a v poštovních službách. U nás na poště jsme také prodávali obálky, a to například plastové obálky a obálky papírové. Mají různý rozměr. Například plastová obálka 60 MY 450×550 mm 2pack.cz je perfektní a byla nejvyhledávanějším artiklem u nás na poště.

Využívala jsem i barevné obálky.

Pokud ale třeba poštu máte daleko a potřebujete plastovou obálku, tak se zkuste podívat také na webové stránky 2pack.cz, kde jsou obálky a také plastové obálky. Jsou tedy různé obálky, které se vám budou hodit a myslím si, že vy si určitě vyberete. Když najedete tyto webové stránky, které jsou velice přehledné, tak také samozřejmě můžete kontaktovat firmu. Plastová obálka je skvělá v tom, že je opravdu hodně odolná a nezaskočí ji ani vlhké prostředí. Jednou jsem balila dopis do papírové obálky a věřte, nebo ne, zrovna byla taková smůla a pršelo, že jednoznačně paní doručovatelka na poště zazmatkovala a tohle psaní spadlo do kalužiny. A dopadlo to hrozně.

Obálky se stále využívají.

Proto od té doby dávám přednost plastovým obálkám. A je hodně lidí, kteří právě dávají v poslední době přednost plastovým obálkám. Sice je to jenom na jednorázové použití, ale já kolikrát třeba vždycky plastové obálky také využiji k tomu, že do toho doma dám potom třeba nějaký plastový odpad a potom všechno hodím do koše, který je určený na plast. Takže vlastně takhle alespoň plastovou obálku využiji nadvakrát. Podle mého názoru je tohle zase ekologické. Uvidíte, že vám plastové obálky přijdou lepší a praktičtější než papírové.